Bij Popshowmusical komen de verschillende dansstijlen bij elkaar en wordt er een brug geslagen tussen de verschillende technieken.
Pop-Show dance les is geschikt voor jonge dansers met een passie voor musical, theater, broadway en vrolijke popmuziek. Sta jij als eerste op de dansvloer en hou je van de spotlights dan is deze les iets voor jou. Net als in de jazz dance les wordt de les gestart met een warming-up en technische oefeningen.
Kijk voor meer informatie op onze site: www.dance-dali.nl
We zouden het leuk vinden als u ons wilt volgen op facebook en/of Instagram!
F: https://www.facebook.com/DanceDaliGroningen/
I: https://www.instagram.com/ilona.dancedali/
Er zijn geen resultaten gevonden
Heb jij passie voor dans? Wil jij méér dan gewoon lekker dansen? Voor je plezier, maar uiteindelijk misschien ook wel om zelf danser te worden? Dan is Balletschool Dance d’Alí écht iets voor jou! Dance d’Alí biedt een breed lessenpakket aan: Peuter-, kleuterballet, Klassiek ballet, Streetdance, Hiphop, Moderne dans, Jazzdance én Flamenco zowel voor kinderen als volwassenen.
txt